| JockerStoica a întrebat:

Vreau sa imi raspunda doar cei care au vreun caine din urmatoarele rase: Bichon Maltez,Bichon Havanez,Chihuahua,Beagle,Bulldog Francez, Caniche Pitic.
Intrebarea este daca naparlesc mult rasele enumerate de mine.
Cine are caine din rasele de mai sus sa imi zica daca naparleste.
Apropo pe care la-ti cumpara dintre cei enumerati de mine?

FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Bianca555 a răspuns:

Depinde de caine toti naparlesc uni mai nult decat alti de exempli vecimna mea are un bulldog francaz care sforaie ingrozitor si naparleste ceva de speriat are parul foarte scurt si nu ai ce sa perii eu mi-as cumpara un caniche pitic

| ciprianftw a răspuns:

Eu am un bichon maltez si naparleste foarte putin si mai am un bulldog francez nici el nu naparleste mult eu as alege bulldog dintre cei enumerati sunt foarte destepti am reusit sa il dresez singur cand avea 1 an ii dadeam de 4 ori comanda ridicate-sezi si dupa ii ziceam adormi si adormealaughing e simplu de dresat cainele