| Alexandrqua a întrebat:

Vroiam sa ii dau catelei mele o pastila de viermi (era mare) si a luat-o pisica mea care e destul de mare. Oare o sa moara... macar sa stiu la ce sa ma astept sad

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pastila impotriva viermisorilor sa ia dupa kg, cam jumate de pastila la 10 kg.
Nu o sa moara pisica, dar s-ar putea sa se simta un pic rau, incerca sa ii dai lapte, daca apar alte reactii, du-o de urgenta la veterinar.
Pe viitor ai grija unde ti pastilele, nu mereu exista noroc, si se poate termina tragic.