| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor. As vrea sa devin freestyler si as vrea sa stiu daca as putea reusi? cum as putea invata cat m-ai multe scheme..si ce minge sa folosesc? Am auzit ca este o minge speciala de freestyle, dar nu se gaseste la noi in tara... Si ce competitii sunt in Romania de freestyle?
Ofer funda!

1 răspuns:
| AntoniaRules a răspuns:

De competiti nu stiu, dar ai sanse sa devi freestyler daca te pricepi. Mingile speciale le poti gasi pe Ebay sau Amazon.com.

Bafta!
Funda?winking