| oBanană a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip despre Hagi cu cele mai frumoase goluri ale sale si nu am nici un clip cu el in care da vreun gol. Vreau sa il pun pe youtube.
Intrebarea mea este: Daca descarc cateva faze de-ale lui hagi de pe youtube si le asambles in clipul meu care il voi pune de asemenea pe youtube, se va intampla ceva (adica acele clipuri care le-am descarcat de pe youtube se regasesc in clip - ma gandesc ca are un fel de "amprenta"youtube pe ele si imi sterge contul ca le folosesc sau ceva asemanator)?
Va rog ajutati-ma! Promit celui mai bun raspuns fundaita!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.ma bucur pentru ideea ta.Succes!

1 răspuns:
| Alexandra. a răspuns:

Nu este nici o problema daca le folosesti.