| nelyly a întrebat:

Vreau sa ma apuc de apicultura,si vreau sa stiu lucrurile de teorie pe care ar trebui sa le stiu! Lucrile de baza, ca sa pot sa incep sa lucrez cu un stup!

Răspuns Câştigător
| mykydutza08 a răspuns:

Buna! Uita-te aici http://www.stuparitul.com/apicultura_primii_pasi.html Funda.

| nelyly explică (pentru mykydutza08):

Imi poti da si un link cu un fel de "dictionar" daca pot sa spun asa cu termenii apicoli? Te rog!

| mykydutza08 a răspuns (pentru nelyly):

Eu zic ca in functie de termenii pe care nu ii cunosti sa dau cautare pe net si sigur o sa aflii tot ce ai nevoie, bafta!

3 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kWpJ9VrDteI Este si teorie sa zic asa si practica! Fundita?