| cristygameru a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez o catea de rasa Amstaff.dar nu vreau sa faca pui.As vrea sa o castrez dar, totusi nu vreau sa ramana toata viata, sa zic...domnisoara,deoarece i-se dezvolta mintea si e mai desteapta daca nu mai e virgina. Vreau sa o dau la imperecheat dar sa nu ramana gravida.Am inteles ca daca o dau la imperecheat la o varsta mai frageda,nu poate sa ramana gravida,si daca e, o castrez dupa ce o dau la imperecheat.
Va rog nu radeti de mine pt. Subiectul asta, si dati-mi un raspuns bun si explicit.
FUNDA

1 răspuns:
| Myrcea22 a răspuns:

Aaa... Da o la un catel inca mic. Ma refer la luni..cainilor in general li se face de"cardit" de mici, ne fiind dezvoltat nu are sperma si nu ramane gravida