| iShikatedooo a întrebat:

Salutare,as dori sa imi cumpar un raton big grin,ce parere aveti, fara comentari de genu: Ba esti nebun. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MikkyAnduu24 a răspuns:

Daa,ar fi drăguț. Dar asta ar însemna o resonsabilitate destul de mare..De exemplu trebuie să știi ce mănâncă el...etc. happy Succes și e o alegere bună. :*

| iShikatedooo explică (pentru MikkyAnduu24):

Fundita

| iShikatedooo explică (pentru MikkyAnduu24):

Auzi,da de unde cumpar? laughing ca nu stiu crying eu am facut cotet in casa si tot dar lipsesc ratonii e pustie casa fara ei big grin

| MikkyAnduu24 a răspuns (pentru iShikatedooo):

Păi, de la un maga de animale? Cred. laughing))

| MikkyAnduu24 a răspuns (pentru iShikatedooo):

Și mulțu` pentru fundițăă. Pup :** :X