| LIN2010 a întrebat:

Salutare TPU,are cineva o sugestie pertinenta de montura (prinzatoare) pentru pescuit pe o balta cu multa vegetatie si substrat malos, la o temperatura a apei de 21-26 gradeC,si cam ce nada / momeala sa folosesc, pentru a nu face doar expunerea arsenalului la soare? multumesc anticipat si va doresc "fire-ntinse"

Răspuns Câştigător
| AdyHytPower a răspuns:

Poti folosi:rame, pasta, mamaliga, pestisori mai mici si chiar paine dar trebuie lasate la intarit(eu asa consider). Sper ca te ajuta.