| Patrick20061997 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa ami cumpar si eu un separator pentru pesti gen acesta http://pet365.ro/products/Separator-Betta-Marina.html stie cineva este bun are pestele suficient loc? ca vreau sa ami cumpar mai multi pesti betta masculi si sa ai tin in separatoare din aceestea vreun sfat ceva.multumesc!

1 răspuns:
| Olariu_Irinuca_Ionela_2000 a răspuns:

Depinde daca pestele este mare iti poti cumpara unul mai mare iar daca pestele este mai mic si ai cumparat deja il poti lasa asa, iti poti lua mai multi pesti sa ii aiba companie... Sper sa fie de folos...