| Claudiu120719 a întrebat:

Salutare TPU,

As vrea sa stiu daca imi cumpar un caine, eu locuind la apartament voi plati vreo taxa in plus la asociatie? Am cautat pe internet, dar nu am gasit nimic concret, din ce am observat difera de la oras la oras, oricum ma voi interesa personal, dar vreau sa va stiu parerile, raspunsurile.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu.

| Dana_Lore_1998 a răspuns:

Buna..eu zic ca nu cred ca o sa platesti nimic, pentru ca si eu stau la apartament si am o pisica si nu platesc nimic ( parerea mea, acuma nu stiu sigur )