| Betyskumpik a întrebat:

Scuzati categoria happy. vinerea acesta este ziua tatalui meu iar sambata(la o zi dupa el) este a mamei ce sa fac pentru ca sa confectionez eu ceva nu stiu ce iar daca trebuie sa cumpar nu pot pentru ca am doar 11 ani si nu pot pleca singura in oras pentru ca este foarte departe. ajutati-ma va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Nu trebuie neaparat ceva material, sunt parintii tai si o sa le placa orice le oferi.
Incearca sa iti folosesti talentul. Daca esti buna la desenat, deseneaza cea, fa-le portret-ul.Incearca sa confectionezi ceva din materiale la care ai acces.
Dar, iti garantez ca un simplu La multi ani! va fi de ajuns.

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Ohoo i-auzi laughing

| CMaria21 a răspuns:

Fa-le singura un tort se vor bucura!

| razvilol a răspuns:

Plinbate pe strada cu o bucata de salam in mana si aduna cati caini poti si bagai pe toti in casa. Va fi o surpriza de ne uitat.

| Tedu a răspuns:

De obicei parinti spun ca cel mai frumos cadou pe care il poti face este sa fi cuminte sa ai note bune la scoala si sa le dai toata dragostea ta.Dar daca vrei sa le faci ceva special le poti face o prajitura impreuna cu bunica ta, le poti recita o poezi sau sa scrii tu o poezie daca ai inspiratie, daca nu le poti face o felicitare sau sa le canti ceva scris de tine sau luat dintr-o carte. Sper ca ti-am fost de ajutor!