| Frunziix3 a întrebat:

Scuzati-ma ca postez la categoria asta dar n-am stiut unde sa o postez. happy
Deci, sambata vine ziua tatalui meu, face 45 de ani si nu stiu ce sa-i iau. Nu lucreaza la birou sa ii iau o cravata sau altceva. Ceva special, poate chiar facut de mine. Va rog sa ma ajutati macar cu o idee.

6 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Buna! Ii poti personalizate ceva frumos cu poza voastra. Un moment mai special http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20personalizate.htm

Asa ii va ramane tot timpul cadoul si il va privi cu drag!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cana cu numele lui sau ceva gen 'cel mai bun tata'. Confectioneaza un tricou si aplica numele ' cel mai bun tata' sau ' la multi ani'

| DiamondEyes a răspuns:

Cravata
Ceas
o camasa
un parfum
o poza cu tine si el

| Weedier a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum mai special, o caciula (ca tot vine iarnabig grin), ceva ce-si doreste el mult.si da, poti sa-i faci si ceva chiar tu si cu siguranta s-ar bucurahappy

| Gabbriell a răspuns:

Poti cumpara un ceas frumos de mana (ceva mai stilat) daca ii place sa citeasca, o carte (romane politiste, psihologice), o sticla de bautura ceva foarte rafinat si sofisticat(gen whiskey, te avertizez e destul de scump)

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Fa ceva facut de tn....lipeste o fotografie cu tine de una cu el pe o foaie alba si p foaie daca-ti mai ramane loc scrie-i un mesaj cu ce simti uh pentru el
big grin... Sper k ti-am fost de ajutorbig grin