| Lussy2 a întrebat:

Se merita un blackberry nu cred ca s-a auzit in romania de el sau a aparut? eu am aflat de el de la o verisoara de-a mea pentru ca sunt acum in canada si ma voi intorce pe 4 septembrie daca este pe piata in romania imi puteti zice? si se merita cei care ati auzit de el?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cum sa nu se-auda de BlackBerry in Romania?! Da, se merita daca il folosesti mult pentru a scrie mesaje/mailuri. Are si puncte slabe, si anume camera foto si sunetul in difuzor care e foarte slab.

| thegreatgatsby a răspuns:

Gasesti Blackberry-uri la fiecare magazin de telefoane din Romania.
Eu mi-am luat unul, meritawinking!

| anonimyus a răspuns:

O fii Romania slab dezvoltata, dar la preferinte IT este net clasata tarilor dezvoltate europenewinking! Exista si se face si reclame eu am vazut pe canlul de sport "eurosport" si sunt destule de vanzare si "la mana a doua"! DA se merita sa procuri unul si ia-l de acolo caci aici vei da foarte mult pe unul fata de acolo.

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Exista si in Romania de cumparat BlackBerry, acum depinde de preferinte. E un telefon bun pentru cei care doresc tastatura Full Qwerty.

| Lussy2 explică:

Dar este popular? fac reclama la televizor?