| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi nume pentru cainele meu.Este baiat.

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Nume de caini cu litera A:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dino, Dingo, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de caini cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de caini cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de caini cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de caini cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de caini cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

30 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Charlie.

| MimiPopescu a răspuns:

Bruno, Wunchipunchi, Haiduc, Max, Aurel Vlaicu ( eu asa mi-am numit un caine o data), Twist, Mormaila, depinde ce rasa e, poti sa ii spui, germanu', daca e ciobanescu german, sau romanu', daca e ciobanesc mioritic. Poti sa ii spui Spike, Azorel, Zdreanta, Rex. E alegerea ta!

| Jeozelin a răspuns:

Milo ( se citeste Mailo), Rexy, Trilino,Candy,Bobi,Felix,Fenix,Dereck,Bleky,mIDNIGHT, Curio, Lesy Fablles fundita plz?

| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă e de talie mare îi poți spune „Pufarină", iar dacă e mai micuț îi poți spune „Killer".

| DrDeath a răspuns:

Spune-i Diabolik.Asa il cheama si pe cainele meu.Este negru si are jos la labute blanita alba.Parca puarta papucei.E asa dragut.Si e si dresat deci ii se potriveste numele.

| solumaam a răspuns:

Patrocle!

| ingerasdragalas a răspuns:

Ai la dispozitie multe nume, iti dau numai cateva exemple(cele mai frumoase) : Bonnie, Bobo, Tom/i, Utzu, Puff, Garfield, Lulu, Speed, Bello, Darling, Taco, Cino, Oscop, Zuki, Mini, Dado, Lino, Ben, Biju, Pufi, Bitzi, Minnie, Daro, Lim, Nap/i, Nip, Nuff, Zap, Zig, Zag, Yolk, Sten, Flep, Flip, Mon, Man, Romi/n.
Si daca vrei si pentru pisicute : Sia, Abby, Kitty, Tina, Edit, Rosse, Eli, Ili, Mira, Bela, Lixa, Sela, Mia, Mena, Yoda, Zima, Zota, Duda, Doda, Cady, Exi, Ella, Emma, Asia, Alma, Alissa, Alice, Ariel, Cici, Emi, Kara, Kiri.

Le poti pune nume din Sistemul Solar : Mercur, Venus, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptun, Pluto, Charon, Nereid, Naiad, Oberon, Umbriel, Mimas, Pan, Atlas, Tetis, Demis, Deimos, Calisto, Elero. Sau nume de orase : Tokyo, Mexico, Mumbai, Dubai, Paulo, Rio, Janeiro, Nuuk, San, Juan.

Sper ca te-am ajutat!

| Mejustme a răspuns:

Cody
dodo
pluto
kiki
puffy
toto

| MihaicaDan a răspuns:

Ricky,Asa il cheama pe al meu

| frumusik96 a răspuns:

Grivei, Azorel, Rex, Bruno sau Bubico, Cretu, Cretz, Crici, Maby, Mac, Macarron, Macho, Maci, Maco, Maddox, Madu, R3x, Radu, Raducu, Raf, Rafael, Raffy, Rafone, Tofee, Toffi, Toffy, Tofi, Toldo, Zabar, Zaci, Zack, Zacky, Amir, Amon, Amor,

| raluca0306 a răspuns:

Betoven?big grin

| ioanamaria56 a răspuns:

- NUME DE CAINI A -

Aaron, Adishor, Adolf, Adonis, Agora, Aky, Al bundy, Alachin, Albastra de rusia, Albastru, Albastru de rusia, Albastu de rusia, Albert, Albus, Aldo, Alessandro del proscciuto, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, Alfy, Aliosha, Alonzo, Alpi, Alupegus, Amedeo, Ami, Amir, Amo, Amos, Andruska, Andy, Angel, Angela, Angora, Antonio, Antrax, Aramu, Ares, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Aurica, Axel, Axi, Axy, Azorel, Azyz
- NUME DE CAINI B -

Băsescu, Babu, Baf, Baghera, Bagherita, Baky, Balamuc, Balan, Balgit, Bali, Balki, Baloo, Baltazar, Bambi, Bambucha, Banderas, Bandit, Banel, Barak obama, Barnaby, Barsik, Baruch, Bascula, Bascuta, Baselu, Basescu, Basti, Bazdak, Bebe, Bebitza, Becali, Beezy, Bella, Bello, Bengay, Benone, Berlioz, Bertie basset, Bestie, Bestiuta, Bethi, Betty, Biţă, Bibi, Bibicu, Bichon, Bicu, Biggy, Bijou, Bijoutzzu, Bijoux, Biju, Biju0, Bilă, Bila, Bili, Billie, Billy, Bilutza, Bimbi, Bimbo, Binjunel, Bipsy, Birbilica, Birlic, Birmaneza, Birmaneze, Biski, Bismarc, Bismarck, Bismark, Bitza, Bize, Bizelutza, Bizghi, Bizu, Black, Blacky, Blakie, Blaky, Blanamotti, Blinchi, Bling bling, Blondu', Blu, Bluby, Blue, Boaca, Bob, Bobby, Bobi, Bobita, Bobitza, Bobo, Bobocel, Bobuleac, Boby, Boby nelson, Boc, Bodan, Bogi, Bogyoka, Bolly, Bombescu, Bombita, Bombo, Bombonel, Bombonel meunel, Bonifacio, Bonifaciu, Bonny, Bonzo, Boris, Boschet, Boschete, Boss, Bossbon, Boston, Botezatu, Boticelii, Boto, Botosh, Botzu, Bozo, Britanica, British shorthair, Britty, Browni, Bruno, Brutus, Bu, Bubu, Buckluk, Buffy, Bufi, Bufolino, Bulă, Bulache, Bulgaraș, Bulgaras, Bulgarash, Bulina, Bulisor, Bulz, Bumbu, Bumi, Buratinho, Burtica, Buschi, Busica, Butzu, Buxinovator, Buzdi, Buzz, Bytzanu
- NUME DE CAINI C -

Cacacia, Cacat, caca, Cacharel, Cacy, Cady(pisica baji frumusica), Caisa, Cakero, Calu, Cappucino, Carlo, Carlos, Casio, Castrafian, Castravete, Caters, Catranel, Catzu", Ceauşescu, Chachi, Chaki, Chanel, Chante, Chaplin, Charlie, Charlly, Chartreux, Chean, Checki, Chibrit, Chichi, Chichiuta, China, Chioru' , Chipi, Chirpici, Chiuchitu, Choco, Chocochipcookie, Chopin, Chucky, Chupete, Chyry, Ciacarel, Cicilica, Ciclop, Cico, Cicy, Ciki, Cinnamon, Cioaca, Cioby, Ciorapel, Cipi, Ciubotzel, Ciuciulete, Ciucurel, Ciupanezul, Ciupi, Cliff, Cocaina, Coccolino, Coco, Cocolos, Cocosel, Cocutz, Codiţă, Codirete, Codita, Coditza, Codrutz, Codycutu codicaru baj, Coitica, Coitza, Cojo, Cojocel, Cometa, Compostel, Comsa, Congo, Coscarel, Cosminprostu,alexandrutampitu, Cosoiash (cotoi+pisoiash), Costache, Costel, Costica, Coto, Cotosman, Crin, Crontzy, Crookshanks, Cucutu, Cupidon, Cuzea
- NUME DE CAINI D -

Daisy, Dali, Dane, Dani, Danila, Danut, Darky, Deiu, Delon, Denis-pericol public, Denisa idioata, Dennis, Deshu, Dexter, Dezon, Dică, Dicki, Dicky, Didutzu, Diego, Diesel, Dily, Dixi, Dixie, Dixy, Dodo, Dody, Domi, Dominic, Domnul kett, Don omar, Dony, Dorai, Dorib, Doris, Dorondel, Dracelu, Dracusor, Dravy, Drog, Dropy, Dubai, Ducele wiskas toto, Dustin
- NUME DE CAINI E -

Eak, Ejbillly, Ejboooooo, Ejbundo, Elian, Elu, Elvis, Emo, Epsilon, Epslon, Eretiksuleretic, Erick, Escobar, Escooooo, Esteban, Eugen, Exi, Exotic shorthair
- NUME DE CAINI F -

Fabyo, Falfy, Fane, Fanica, Felix, Fellix, Femela, Fess, Fido, elvis, Fifi, Fifinela miki si dolf, Figaro, Fighi, Fin-fin, Findus, Finel, Firicel, Fitz, Fix, Fizz, Flafy, Flaky, Flamingo, Flash, Flii, Florin, Florinel, Floriu, Fox, Foxx-foxxy, Franco, Francois, Frantz, Freddy, Frederic, Friday, Friti, Fritz, Fritzy, Frodo, Frutti, Fufa, Fufik, Fufiq, Fufu, Fulgut_fluffy, Fupu
- NUME DE CAINI G -

G bubu, Gaby, Gafy, Gaga, Gaganutza, Gandon, Garfield, Garfild, Garlfied, Gashpar, Gatito, Geallishor, Gecky, Geo, Geony, Georgica, Geovanny, Gertz, Gesi, Ghemulet, Gheorghitza, Gheruta, Gherutza, Ghipsi, Ghita, Ghitza, Ghizmo, Gica, Gicu, Gicu-jicu, Gigel, Gigwl, Gimy, Gino, Gionni, Giovanni, Giuseppe, Glontz, Gogo, Gogoasa, Gogoase, Gogosel, Gogu, Gogutu, Golanel, Gonzo, Gorgorita, Grasu, Grasunel, Greeny, Grigore, Grinch, Grivut, Grizzy, Grumy, Gubi, Gugu, Guguta, Guido(seciteste ghido), Gulerash, Gulliver, Gus, Gustave, Guta
- NUME DE CAINI H -

Haciu, Halkidiki, Hanibal, Hany, Harry, Hegel, Heimlich, Henry, Herman, Herrfritz, Hichi, Hugo, Humphrey, Humunucuakua, Huni
- NUME DE CAINI I -

Ianis, Ibo, Igor, Iivefemocid0, Iliutza, Ionica, Ionut, Irinel, Iris, Itzicu, Iulius, Ivan, Ivanu stiu, Ivet
- NUME DE CAINI J -

Jack, Jamal, James bon, Jan, Jardel, Jazz, Jeff, Jerry, Jessy, Jhony, Jimi, Jimmy, Jimmy san, Jinx, Johnny, Jojo, Joni, Jonny, Jony, Jordy, Jordy si.r, Joy, July, Jumpy
- NUME DE CAINI K -

Kaka, Kasmir, Kato, Kedir, Kent, Kenzo, Keo, Kerem, Ket, Kidu, Kike, Kiki, Kiko, Kim, King, Kirk, Kisa, Kiskanál, Kiti cat, Kittu, Kity, Kiza, Klaus, Knut, Korat, Kormi, Kouky, Kucki, Kuki, Kuky, Kyoto
- NUME DE CAINI L -

L0oolp;opo09000090o,llp;lllllllllllll, Labuta, Lady, Lake, Le noir, Lenin, Leo, Leo,leonardo,, Leonard, Leone, Leonidas, Leuache, Lex, Lidutzu, Linx, Lisu,topsy,maris, Lizucu, Loly, Lord, Lori, Luca, Lucifer, Luckie, Lulu, Lus, Lutzy, Luxor, Luxoriandru, Luyy
- NUME DE CAINI M -

Măucu, Macedonski, Macek, Macho, Machu pichuu, Macrou, Madonel, Mady, Magic, Mahomed, Maic, Maidaneza, Maine coon, Malîşka, Mandy, Mano, Manson, Manx, Mao, Marcelino, Marchiz, Marciz,stiopa, Marck, Marco, Marin, danila, tache, mishu, Mario, Marlin, Marrakesh, Marsel, Marti, Martin, Martinel, Marty, Martzafoi, Mat, Mata, Mati, Matrix, Maty, Matzy, Mau, Maulli, Mauss, Mauzi,mausi,tomita,riciu,codita,gigel,busu si pufu, Mawzy, Max, Maximus iq, Maximusiq, Maxyk, Mcki, Meball(chiftelutza), Melly, Meme, Memo, Merisor, Merlin, Merlinica, Miauci, Miaumiua, Miaunel, Micci, Michael, Michi, Michi,cipi si papusa, Mickey, Micki.micut,pufi, Micky, Mickydula, Micu`, Mihaita, Mii, Mike, Mikey, Miki, Miky, Mili, Millie, Milo, Milou, Mimi, Minu stiu, Miorlau, Mirco, Mirika, Misa, Misha, Mishoo, Mishu, Mishu meatball (meatball inseamna chifteluta), Mishulica, Misi, Missy, Mister piky, Misu, Misulica, Mit-chit, Mita, Miti, Mitica, Miticu, Mitili, Mitoi, Mitru, Mitrutz, Mitsubishi, Mitsucu, Mitu, Mitu-pitu, Mitulica, Mituri, Mity, Mitza, Mitzi, Mitzicu, Mitzoi, Mitzosik, Mitzu, Mitzu-pitzu, Mitzuchi, Mitzunila, Mitzuri, Mitzy, Miu, Miza, Moaca, Mocioflet, Mocutza, Mojel, Mok, Monel, Monstrulet, Monti italo, Montzy, Mori, Moritz, Morrys, Morys, Moshu, Moshulik, Motan, Motanel, Motanel pisicel zorro, Motanova, Motansky, Moti, Motik, Moto, Motoc, Motocel, Motochic, Motorash, Motty, Motu , Moty, Motzard, Motzart, Motzi, Moulin, Muc, Mucles, Mufa, Muffy, Mufulete, Muie, Muki, Muky, Mulata, Muluc, Mumu, Mumuncu, Munaf, Murdarici, Murik, Muryic, Murzic, Mushetzel, Mushu, Mushy, Musi, Music, Mustacila, Mutu, Mutzu, Mutzunica, Myky, Mytzu
- NUME DE CAINI N -

N cvcnv, Napoleon, Nastase buci-buci, Nastuas, Nasturel, Nebunica, Neghiniţă, Negoro, Negri, Negrinno, Negrio, Negrutu, Negrutz, Negrutzu, Negruzzi, Negry, Negu, Nemo, Neon, Nero, Nessy, Nexus, Nica, Nicky, Niki, Ninja, Nino, Nita, Nixon, Nomercy, Norocel, Norvegiana de padure, Nume de motani , nu stiu-nu stiu, nu stiuu
- NUME DE CAINI O -

O iubesc pe georgiana,pisica de peste drumlaughinglaughingrolling on the floor, Ochan, Odie, Okamoto, Okisor, Olcit, Oli, Olica, Oliver, Omega cat], Omy, Oncescu, Opt, Orbete laughing)), Osama, Oscar, Oscar von cogsworth, Otto, Ouzo, Ozzie, Ozzy, Ozzy aventura
- NUME DE CAINI P -

Pablino, Pacalici, Paco, Paganini, Pamatuf, Pampilica, Pancho, Panda, Papadie, Papi, Papisharpa, Papsa, Participiu, Pasa, Passat, Patratel, Patraulea, Patrick, Paturel, Pearl, Pedala, Pepi, Pepino, Pepsi, Persan, Persana, Persidu, Peteck, Peter, Peticel, Peticut, Pety, Phillipe, Pi, Piţu, Pichi, Piciu, Piersic, Piky, Pill, Pinki, Pinky, Pipinel, Piratelu', Piri, Piscot, Pishcot, Pishulik, Pisi, Pisica, Pisica birmaneza, Pisica persana, Pisicel, Pisicutza, Pisinuc, Pisiou, Pisu, Pit, Piti, Pitik, Pitu, Pitzi, Pitzu, Pitzy, Pitzymic, Pixel, Platon, Pocires, Poke, Pompom, Poncic, Pony, Pooffy, Poponeata, Porno xxx erotic, Porthos, Portocala, Portocali, Printul pufy, Pu mik, Pucu, Pudel, Puf, Pufarin, Puff, Puffi, Puffo, Puffu, Puffy, Pufi, Pufica, Pufilololipodinabacartejivau, Pufisor, Pufonel, Pufosul, Pufu, Pufuleana, Pufulet, Pufulete, Pufulete,puffy, Pufuletz, Pufulica, Pufy, Puki, Puky, Pukylax, Pulpita, Pumi, Pupus, Puricel, Pusikat, Pussy, Pussykat, Pusu, Pusy, Pusypams, Puta
- NUME DE CAINI R -

Raba, Radarut, Rafi, Rahat laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor, Raimbo, Raj, Ralf, Ramon, Ramses, Randu, Randunel, Randy, Rapa, Rashid, Rasputin, Rasty, Raul, Raziel, Razvanel, Rebelde, Red bull, Regis, Remy, Renegatu, Reno, Renzo, Rex, Rian, Rica gramada, Richmond, Richy, Rici, Riciu, Ricki, Ricky, Riffy, Rik, Rika, Riky, Robert, Roberto, Robespierre, Roby, Rocco, Rocko, Roco, Rodger, Rogerr, Roghy, Rohan, Roky, Romeo, Roni, Ronny, Roski, Rosky, Rostogol, Ruby, Ruffus, Rufus, Rufus -fox, Rumburak, Rusalin
- NUME DE CAINI S -

Sacha, Sache, Sachi, Sachira, Sadam, Sake, Salem, Salim, Sally, Sam, Samir, Samson, Samurai, Sasa, Sasha, Sasi, Scaparici, Scarface, Schatzi, Schmitz, Schwartzy, Scotty, Sculutzu, Selis, Semaphor, Sensei, Seth, Severus alexander, Sfarc, Shari, Sharik, Sharlot, Sharshta, Shasha, Sherkan, Shirin, Shiro, Shmity, Shtreffy_buby, Shumi, Siamez, Siameza, Silk, Silver, Silvestru, Simba, Sined, Siretel, Skama, Skill-tzu, Skippy, Sky, Smecherila, Smiley, Smoala, Smoc, Smoky, Snowball, Snowie, Snowy, Sobolansky, Socrate, Sofian, Solo, Somali, Soni, Sonique, Sosetel, Sosetel_sosy, Sosonel, Sotto, Spanzurila, Spartacus, Speedy, Sphynx, Spike, Spirake, Spot *, Spoty, Spukemon, Stalin, Stanjenel, Star, Steaua, Stefaneel, Stefanut, Stelica, Steluta, Sticky, Stitch, Strengarel, Stres, Struţi, Sufletel, Suge plula, Sumi, Summsel, Sunny, Surubel, Sushi, Suzuky, Suzy, Switty, Sylvester, Sysy
- NUME DE CAINI T -

T, Taj, Take, Tammy, Tandarica, Tanica, Tanigru, Tano, Tanu, Tanu si napi, Tanu, grig, ciufi, ciufulici, fleur,zoppo, derbi, Targusor, Tarkan, Tarky, Tarzan, Tatarul, Taz, Teddy, Tedy, Terente, Terry, Tess, Tessy, The cat, Thoma$, Thomas, Thomas-tomy, Tibi, Tiganu, Tiger, Tiggrutu, Tighi, Tigrata, Tigrisor, Tigrisor ii, Tigruţ, Tigrut, Tigrutu, Tigrutza, Tigry, Tili, Tilica, Tilu, Timi, Timidel, Timmy, Timoftica, Timoftie, Timy, Tin gri, Tinkerbell, Tinotiti, Tintiri, Tiru, Tisu, Titi, Titos, Titu, Tix, Toader, Tobby, Tobi, Tobita, Tobo (tobosarul), Toby, Tod, Toffy, Togo, Tolstoi, Tom, Tom mitz-chitz, Tomas, Tomberon, Tomi, Tomi junior, Tomilitza, Tomita, Tomitza, Tomizu, Tomkat, Tommy, Tommy lee, Tomy, Tomytza, Toni, Tonti, Tonto, Tontonel, Tony, Topsi, Topssy, Torky, Torpila, Tosi, Toth, Toto, Totolino, Totonel, Totto, Toty, Totzi, Toulouse, Toulouse aristocats, Toy, Tradiceanu, Trafalet, Traian soseta, Trakty, Triceanu , Trifoi, Trigrule, Tristan, Tuchi, Tuchis, Tuiti, Tuki, Tukie, Tuluz, Tumba, Tupak, Tupi, Turby, Turc de van, Turturel, Tuto, Tutti, Tutu, Tweety, Twix, Tyc, Tyson, Tytu, Tzache, Tzanki, Tzaputzicu, Tzibi, Tzicu, Tzontonel, Tzontzonel, Tzontzonels, Tzuca, Tzucurash, Tzuki, Tzumy, Tzupy, Tzurica, Tzushcutzipilichi, Tzutzu, Tzutzy
- NUME DE CAINI U -

Uci, Uffy, Ulise, Upica, Urica, Ursache, Ursulet
- NUME DE CAINI V -

Vadim, Vampy, Vandam, Vasile, Vasilica, Vico, Vili, Vladutz , Voiculescu
- NUME DE CAINI W -

Warly, Whiskas ollyver kan-motan, Whiski stalinskaya, Whisky, Whoopi, Willy, Wiscky, Wiski, Wolfi
- NUME DE CAINI X -

Xanti, Xici
- NUME DE CAINI Y -

Yamatzu, Ygor, Yoda, Yogus, Yojic, Yonatan, Yoru, Yoshi, Yoshy, Yoyo, Ypi, Yuki, Yuri
- NUME DE CAINI Z -

Zachary, Zache, Zakarel, Zandezulin, Zane, Zanzibar, Zaratustra, Zero, Zeus, Zgarci, Zglombi, Zizi, Zizou, Zorba, Zorro, Zouzou, Zozolin, Zukiny, Zuky, Zuzu.

| AlExXa_1969 a răspuns:

Tobi.Funda?

| Andreea_7327 a răspuns:

Max, Nero, Buddy, Spyke, Terry, Rex, Tody, Oscar, Duke, Patrocle, Jack

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Speed, Wax, Donny, Doyle, Ray, Bugga Bugga, Tyson da' macar daca stiam ce rasa e, era bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buster.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi mie mi-ar fi plăcut să le iau de pe net şi să îmi pună fundă.
Dar revenind la subiect Bijoux-suna a nume de caine de fite. Mie imi place

| Rëndark a răspuns:

Pyky
Puky
Corbitza
Lupu
Ursu
Bursuc big grin

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Cookye^^,Boby,Puffy,.si daca e mai sur el. Rex^^big grin

| KissSummer a răspuns:

Piki
Blacky
Fluffy
Pufy
Doky
Lucky
Rex
Bobi
Teddy
Fido

sper ca ti.am fost de ajutor.happy

| monibarbi10 a răspuns:

Puffy Goffy.

| xXElectroXx a răspuns:

Roky
Funda?

| 46 a răspuns:

Hero
Dildău
Rex
Max

| alex_5091 a răspuns:

Floricel laughing))

| cezzxd a răspuns:

Poti sa-i pui ce nume vrei tu, nu trebuie' neaparat sa fie de caine...

| XxD33axX a răspuns:

Pai ii pozi zice bobita sau puffy, flaffy

| Dorinovic a răspuns:

Rex este cel mai bun din punctul meu de vedere.

| Smile4ever a răspuns:

Bobo

| agnesz17 a răspuns:

Leo, Otis, Capi, Zerbino, Bufi, Dino, Scub, Oaki, Ozi, Pluto
Iata cateva sugestii big grin. sper ca ti-am fost de folos.
Sa ne spui apoi care a fost alegerea ta :p