| anonim_4396 a întrebat:

Stau la curte si i-am pus cainelui apa cam rece la temperatura de afara, el fiind insetat a baut cam mult. Dupa ce a baut a inceput sa scoata sunete ciudate de scurta durata ca un fel de gemete dar e vioi. oare are ceva? a mancat bine azi, va rog! funda!

Răspuns Câştigător
| Louuder98 a răspuns:

Tu cand ajungi acasa de la frig si bei multa apa rece nu incepi sa tusesti in sec?
E din cauza ca e frig si i-ai dat si apa rece.E "ragusit"winking

4 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Posibil sa se fi inecat, asa face si cainele meu, atunci cand bea repedehappy
Nu are cum sa raceasca asa repede. Oricum, pe viitor sa fii mai atent!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai grijă de el, nu-l îmbolnăvi!
Pa, pa.

| AsYou a răspuns:

Nu te ingrijora cainele tau este bine doar ca a racit, asa este si cu pisica mea, dar altadata fi mai atent si dai mancare, apa cu o temperatura mai potrivita, poti sa i pui mai multe paturi in cusca daca ai sau tine-l undeva la caldura pana isi revine.

| bosu09 a răspuns:

Cred ca avearosu in gat