Stiai ca si leii pot deschide usi?

Daca unele pisici stiu sa sara pe clante si sa deschida usi, iata ca nici leii nu sunt mai prejos.

Te-ai fi speriat daca erai in masina?

39 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Leofantastici. love struck

caramela
| caramela a răspuns:

Wow...si nu a facut infarct soferul?
Ii admir pe cei care au curajul sa se aventureze langa asa animalute.
Ca si noi, si animalutele au instincte si de ce nu ar putea sa deschida usa?
O zi bunahappy

| ajutorMD a răspuns (pentru caramela):

Animalute big grin animalutele astea te pot minca

| T0T a răspuns:

Mai ales dolarii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal ca leii deschid usi...cu cat sunt mai multi cu atat deschide mai multe...rolling on the floor

| SkyPilot a răspuns:

Stiam, mai ales daca apar in teancuri groasewinking

| Kaℓi a răspuns:

Nu a stiut ce face... a prins de manerul usii si a tras, nu a fost un gest constient, cu scopul de a deschide usa. De fapt, cred ca s-a speriat mai rau decat cei din masina cand i-a venit portiera peste bot.

| RareşTPUro a răspuns:

Forta leului laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai voi ce credeti? Pentru ce sunt geamurile la masina? Nu sa sari pe ele cand un leu deschide usa?

| Mussette a răspuns:

Da. Am observat asta la pisici. Felinele sunt foarte istete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca ai multi lei poti deschide absolut orice usa iti doresti.(Ma refer la bani nu la animale)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, ce urmeaza? Girafe cantant la pian cu capul in tavan, iepuri aprinzand brichete si veverite confuze care merg la piesa Spargatorul de nuci.

| eckblume a răspuns:

Nu stiam, dar se pare ca au invatat happy

| ksuper31 a răspuns:

Cel mai probabil...

| Diavolcata a răspuns:

Nu stiam, dar pana la urma si pisica mea, cand sunt la casa si se cere afara, deschide singura usa la camera si pleaca, adica "urla" de cateva ori daca vede ca nu e nimeni sau nu o baga nimeni in seama pleaca singura.

| Kyılε a răspuns:

Posibil. Oare?

| umbra09 a răspuns:

Da, stiam, si pot face mult mai mule de atat daca sunt dresati bineinteles

| FrateleAndrei a răspuns:

laughing ce s-a speriat fata!

| g00dmorning a răspuns:

Pisica mea poate deschide usa singura!

| Dianna21 a răspuns:

Nu stiaam

| deny2002 a răspuns:

Leii sunt semafoare

| ChrisIwal a răspuns:

Leomagnific

| biencutza123456 a răspuns:

Nu stiam.La urma urmei sunt tot feline, la fel ca pisicile.Animalele sunt foarte inteligente, nu ar trebui subestimate.

| Ghknn a răspuns:

Nu.

| AlexPreda1994 a răspuns:

Omg eu lesinam daca vedeam asta laughing

| Pichaciu a răspuns:

Habar naveam

| romania23 a răspuns:

Nu stiam

| Pink_Mymy_1986 a răspuns:

Nu

| Petro112 a răspuns:

Pai pisicile sunt oarecum niste minilei blanzi