| IlegalSmile a întrebat:

Stici niste jocuri asemanatoare cu metin2?(FARA 4STROY)

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

World of Warcraft, Lineage II, 9Dragons, Dekaron Online, Cabal Online, Fallen Earth, 2029 Online, 2 Moons, Age of Armor, Elf Online, Flyff, Habbo, La tale, Lord of Rings Online, Manga Fighter, Minions of Mirth, N. E. O. online, Navy Field, Omerta 3, Ogre Island!

Am jucat o parte din ele, o parte le stiu de la prieteni D:

| Smackdown a răspuns:

Naruto Naiteki Kensei

| Smackdown a răspuns:

Aaa si am uitat...BOTS

| Aℓida a răspuns:

World of Warcraft, Lineage II, 9Dragons, Dekaron Online, Cabal Online, Fallen Earth, 2029 Online, 2 Moons, Age of Armor, Elf Online, Flyff, Habbo, La tale, Lord of Rings Online, Manga Fighter, Minions of Mirth, N. E. O. online, Navy Field, Omerta 3, Ogre Island! P. S.:le-am luat de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am... dar am facut si eu 47 pe metin2 EN si acum imi da eroare la patch...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite la asta: http://www.anno1777.com/index.php?i=4693

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti juca milioane de jocuri noi metin este Metin2RoSpeed Metin2Gx Metin2King Metin2Server Metin2xp Metin2Supreme Metin2Tim Metin2Revenge Metin2Energy...eu atatea stiu.paaa!

| p3bogdan a răspuns:

Recomand lineage 2, wow acolo trebuie sa iei tu niste patchrui sau rohan care este free dar ideea e ca sunt in engleza iar romani care joaca metin joaca acel joc beta pentru ca nu sunt in stare sa zica 2 cuvinte in engleza sper sa iti placa big grin Bau!

| cezarika1134 a răspuns:

Da stiu eu un joc edgmt2
e super tare metinuwinking