| DEXTER666 a întrebat:

Stie cineva un echivalent calitativ pentru suplimente nutritive/calciu/vitamine, cum este royalcanin in hrana uscata? Am un bull terrier de 2luni jumate si veterinarul mi-a recomandat sofcanis canin croissance si sinoquin S 1. Vreau sa i le iau pe cele mai bunebig grin
Astept recomandari!

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Intra pe www.pitbullclub.ro,acest forum este pentru rase de tip bull si sunt cativa care detin si bullterrier, ai putea s-a deschis un topic si sa pui intrebarea acolo, asta nu tine nu mai de rasa, ci de orice caine, asa ca o sa primesti raspunsuri.

Sa-ti traiasca!

| karsivan a răspuns:

Pai sunt foarte bune, mai exista pet phos croassance similarul lui soft canis si cosqin similarul lui sinoqin aste toate sunt cele mai bune din Europa, nu stiu de ce nu ai incredere in vetul tau el stie cel mai bine ce ii trebuie catelului. In ceea ce priveste hrana foarte bune sunt si Hilss, Origen.Ce trebuie sa stii ca aceste firme sunt concurente in lume si sunt cele mai bune, oricare le alegi sunt cele mai bune.

| BullTerrier a răspuns:

De unde si cu ce pret ai loat bull terrier-ul

| BullTerrier a răspuns:

De unde si cu ce pret ai loat bull terrier-ul?