| Maria_Dumbrava_1987 a întrebat:

Stiti pe cineva care cauta sa adopte niste pui de catelusi de talie mica? Trei prichindei absolut adorabili au fost gasiti in strada impreuna cu mamica lor (o catelusa de talie mica superba). Au fost dusi intr-o parcare si au culcusul sub masina aceluia care i-a gasit.
Catelusii sunt plini de viata si merita un viitor alaturi de o familie care sa ii iubeasca.

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Poti sa postezi un anunt pe adoptiicaini.ro. succes. sper sa gasesti pe cineva.