| little4angel a întrebat:

Heei. happy Dau spre adoptie catelusi de talie mica, de o luna si jumatate. Sunt foarte jucausi si prietenosi, ca sa nu mai zic si adorabili :X. in Ploesti...

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ce rasa sunt?

| little4angel explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Sincer, nu prea stiu ce rasa sunt, nu -l cunosc pe tatal laughing. Dar sunt foarte dragalasi. Daca vrei, iti pot trimite poze.

| cosmzx a răspuns:

Ti las lua eu dar sunt din Suceava. daca se poate cumva sa-l trimiti

| blondaa15 a răspuns:

Ce rasa sunt?

| little4angel explică (pentru blondaa15):

Sincer, nu prea stiu, nu -l cunosc pe tatal laughing. Dar sunt foarte dragalasi. Daca vrei, iti pot trimite poze.