| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc de cumparat sau cum se numesc atele acelea pentru impletit bratari? Acelea din care se fac bratari de genul : http://www.spuse.ro/bratari-impletite/. De acelea din plasic cred ca sunt sau cauciuc nu stiu sigur :)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShiNee a răspuns:

Nu sunt cauciuc laughing e ata simpla...seamana cu ata de goblen intr-adevar. daca esti din intamplare din iasi gasesti la hala centrala la etaju 2 parca thinking

| Denisaa a răspuns:

Wow...pai depinde de unde esti.
Si mie imi place sa impletesc bratari, dar eu am altfel de ata, mai subtire...
Ce fel de modele stii?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am luat ata de goblen sa incerc sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste ata de goblen!

| คℓεxą a răspuns:

Ata de goblen folosesc funda pls?