| X3RO a întrebat:

Unde pot gasi un adapost de caini de unde pot adopta un caine in Galati sau prin apropiere?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti intreba pe cei de la primarie sau poşitistii comunitari, ei te vor indruma.

| Raducons a răspuns:

Cauta un caine mic(pui) la cineva si creste l tu, e mai bine,

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Are cineva un Rotweiler mascul, talie mai mică, are cam trei ani, cuminte, dresat, dar pleacă din țară stăpânul.

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

In Galati este adapostul Help Labus, are acolo toate tipurile de catei de la juniori pana la seniori.