| lovedogs a întrebat:

Va e frica de caini? De ce?

7 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

E normal sa-ti fie frica de un pittbul nervos, dar de un penchinez nu.

| NuMaContrazice a răspuns:

E normal sa-ti fie frica de un pittbul nervos, dar de un pechinez nu.

| KinderBeeeib a răspuns:

Mie una nu imi e frica absolut deloc de caini, nici de cei mari, nici de cei turbati ba chiar ii ador pe cei mari si rai.Cand sunt cu prietenii si vad un caine mare care latra ma trimit la el sa il mangai sa nu mai latre.Am avut si caini mari, si mici, si medii.

| CorNNeL a răspuns:

Caini sunt cam singurele animale din tara de care ar trebui sa-ti fie frica, insa daca le infrunti nu mai sunt periculosi, pentru ca cand fugi de un caine el se ia si mai tare de tine, insa daca arunci dupa el cu o piatra o safuga indiferent de ce rasa e. Bafta si sa nu-ti fie frica

| ღÐelly a răspuns:

De cei mari pentru ca ma sperie blushing

| 克里斯提 a răspuns:

Pentru ca latra? Ca musca laughing?

| Nelly100 a răspuns:

Mie nu mi-e frica deloc. Insa am niste prieteni care tipa pana si cand o scumpete de catelus mititel si dragalas se apropie de ei. Ciudat stiu rolling on the floor))