| SergiuMD a întrebat:

Va fi sfirsitul lumii in 2012 da sau nu? si ce pareri aveti despre asta?

15 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Nu va fi mah nimic cu siguranta anii acestei plantele va fi de acum in 2010 pana probabil in 2090 sau chiar 2780 asta e doar o tampenie prevazuta de niste tiganci care au primit bani pentru acest raspuns

| Mimii9832 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi numai cand iubirea se va sfarsi numai cand va dori Dumnezeu.Toti astrologii si tampitsii spun vine sf lumii si ce nu trebuie sa crezi in asta ai incredere in tine si pastrazati'o pentru ca iti este si iti va fi de folos

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

E o mare idiotenie! nimeni nu are de unde sa stie cand va veni sfarsitul lumii! oricat ar fi de expert! am vazut o emisiune pe discovery in care ziceau ca va veni in 2043laughing ceea ce nu prea cred pentru ca nimeni nu are de unde sa stieee:*

| xPinkSunShine a răspuns:

Dupa parerea mea nu este adevarat.Se spunea ca si in 2002 e sfarsitul lumii.Insa,surpriza! Nu a venit! Si asa nu va veni in 2012
Doar Dumnezeu stie cand va veni.

Sper ca ti-am fost de folos.

| TeO_3022 a răspuns:

Daca dumnezeu va da The End Of Earth de ce sa stiim cand ...doar e logic!

| SăcsyLlamă a răspuns:

Se spunea ca in zona Marii Negre, in anul 2010, in vara, va avea loc o furtuna devastatoare care va omori o treime din populatie. Ei, eu stau intr-o localitate din Constanta, in fine, langa Marea Neagra, si am dus-o perfect. Dai in pnm pe aia, cand eram pusti de 8 ani ( 1999 ) se zicea ca o sa fie The End, si da, intr-adevar a fost o eclipsa si ATAT! Nostradamus si alti mancatorii de rahat sucks!

| ByoEdyy a răspuns:

Pe la jumatea anilor 90... se zicea ca in 99 cand a fost eclipsa o sa fie sfarsitul lumii mai exact in data de 11. 08. 1999 pe atuni avem 14 ani! Apoi dupa asta au zis ca pana in 2010 o sa avem un cutremut devastator cel putin ca cel din 1977. Deci concluzia poti sa ti-o tragi singur!

| MaraSM a răspuns:

La religie se spune ca va fi sf lumii atunci cand va veni Iisus inapoi pe Pamant. Atii spun ca va fi in 2012, altii zic in 4305 (sau cu cativa ani mai devreme sau mai trz), iar altii zic,,,,,,, ca nu va fi in viitorul apropiat. Deci cu toate astea eu nu prea cred nk si iti spun sa-ti traiesti viata si toate la timpul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu prea cred sunt multe speculatii despre 2010 dar eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi tie frica faci oNU

| Anonym111 a răspuns:

Hi tongue mai sincer.eu nu prea cred ca va veni sfarsitul lumii...thinking nu stiu ce sa zictongue

| Dexteo a răspuns:

Eu sunt sigur ca nu.parerea mea este ca sfarsitul va veni doar atunci cand il chemam noi. dar in schimb va fi foamete si o decimare a populatiei pamantului pentru ca suntem deja prea multe persoane, ucidem si distrugem tot pana cand nu vom mai avea nimic.cred ca sfarsitul va veni ca si in filmul. Equilibrium

| Veneficiis a răspuns:

Mai la religie a spus ca intr-o duminica lumea va fi judecata si daca nu suntem buni lumea se va sfarsii dar ma doar dumnezeu stie da ai grija sa ai la indemana 1. 000 tuburi de oxigen si o racheta satiala atunci cand vine ca sa scapi de moarte rolling on the floor laughing

| lupu123puma789 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi voia lui Dumnezeu nu a unui film stupid

| Deeni a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi cand vrea Dumnezeu!