| Daikirai a întrebat:

Va plac mai mult pisicile sau cainii?

19 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Ambele

| drogh a răspuns:

Ambele. Nu am pretenţie.
Câinele este cel mai bun prieten al omului şi nu te-ar abandona niciodată.
Pisica este nobilă, divină şi îşi dă uneori aere de vedetă dar rămâne sofisticată.

| userul7200 a răspuns:

Cateii :X.

| Weider a răspuns:

Cainii, pisicile sa moara din partea mea.

| B343 a răspuns:

Ambele :X
Pisicile sunt mici, pufoase, adorabile, jucause si dorm la tine in brate :)
http://www.youtube.com/watch?v=bFwGMO7gi4A
Cainii sunt loiali, frumosi, draguti, iubesc mult copiii, dar sunt mai greu de intretinut :)
http://www.youtube.com/watch?v=0TL5CSPFzTU
Uita-te la video-uri, merita! >:D<

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Ambele dar prefer cateii! eu iubesc toate animalele

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Dintre catei si pisicute as alege cateii! dar oricum eu iubesc toate animalele! kiss

| kiduţa18 a răspuns:

Am avut şi pisică şi câine. Îmi plac mai mult câinii deoarece sunt mai jucăuşi şi mai iubitori. Pisica mă zgâria mereu şi avea zile în care sărea pe mine şi mă zgâria din senin...

| andreyy96 a răspuns:

Caini happy sunt mai mari, jucausi, ascultatori si in unele situati de pot si protejawinking

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu mi-a placut odata si pisicile dar de cand am auzit ca o fata a murit ca a inghitit un par de mata a inceput sa nu mai imi placa pisicile!
Sincer imi place mai mult cainii!
Pa Pa! Dai fundita?

| DeeaD1 a răspuns:

Cainii.

| ali7777777 a răspuns:

Pisicile.

| GirlonFire a răspuns:

Sunt mai dragalasi cainii.dar cand sunt mici laughing

| anonimlove123 a răspuns:

Pisicutelelove strucklove strucklove struck

| Nallen a răspuns:

Cainii

| cioaracalin a răspuns:

Mie imi plac amandoua.

| Zzarazz a răspuns:

Cainii....hasky.

| Asiral95 a răspuns:

Cainii imi plac sunt cei mai buni prieteni ai mei. Urasc "matele"!

| alexutza220 a răspuns:

Cainii