| anonim_4396 a întrebat:

Va plac si iubiti animalele?:-X Daca da ce animale va plac Daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Iubesc animalele foarte mult. In special perusii(papagalii pitici). Ii ador!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, ador animalele. love struck Preferatii mei sunt cateii. day dreaming

| 3ntzz a răspuns:

Iubesc animalutzele mai mult ca oamenii...
Tote animalutzele imi plac mai putini pesti!
Animalul meu preferat e mata(pisica...nu te gandi la maicata)
am un motanel ft frumos pe nume SURICA tongue

| ForbiddenLove a răspuns:

Iubesc animalele:X preferatele mele sunt pisicile dar si celelalte feline

| Liviu a răspuns:

Eu iubesc perusi si catei
Aia mari aia mici...hm amandoua rasele da in fine
Ce nu imi place e pisica
Adica nu o suport se da pe langa mine asa tacticos si ma sperilaughing
O data i-am dat un picior la o pisica la tarastraight face din gresealalaughing ca m-am speriat
Saraca de eastraight faceNici acu nu stiu daca se mai da pe langa cineva sa miorlalae
Orcum nu suport sa vad animalele omorate de cineva
chiar daca nu supot un animal il las in problemele lui/ei big grin

| nustiu_2803 a răspuns:

Iubesc animalele la nebunie, mai ales pisicile.Am un motan negru, care a devenit pentru mine un membru al familiei.

| motanelu a răspuns:

Pisicile