| Alexandru567 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Cainele meu a fost disparut o saptamana iar astazi l-am gasit si e slab si cred ca a fost lovit de masina.Stiti un medicament, alifie orice sa ii pun pe rani pentru a i se vindeca cat ma irepede? Nu il pot duce la veterinar deoarece maine e sambata si e inchis si nu vreau sa i se inrautateasca starea pana luni.Va dau cate funde vreti dar va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mergi la veterinar ca poate avea hemoragie interna sau ceva la organele interne, lucru care nu se poate vedea din afara.

| Stef_Stefy_1999 a răspuns:

Mergi la veterinar stie ce sa-i faca.