| Codru_Codru_1994 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cateva nume de pudel fetita! Plizz

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Incearca ceva original, numele englezesti sunt foarte "uzate" si le gasesti la tot pasul.Pe poodle-ul meu o cheama Mia. Daca vrei ceva din variantele tale, eu as alege Sophie.
Nu ai facut o alegere proasta cu aceasta rasa.Nu o sa regreti niciodata!

6 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Dora malta, marta, pinchi

| ligiligi a răspuns:

Buna.
Mie imi place numele Poodly (Pudly de la Poodle).

| puffumik a răspuns:

Sasha, Grety, Kim

| Codru_Codru_1994 explică:

Care s-au potrivi pentru fetita pudel? Amie,Luna,Sarah,Contessa, Miss. Pinky, Sophie, Rossa, Zarra si Emma? Va rog ajutati-ma!

| ligiligi a răspuns (pentru Codru_Codru_1994):

Pai daca e mai sofisticata, mai frumoasa i s-ar potrivi Sophie.