| NoName1234 a întrebat:

Va rog urgent am nevoie de cineva din Constanta care sa poata sa ia un pui de pisicuta de la scoala care e sanatos/sanatoasa, mananca (nu stiu daca e fata sau baiat) E foarte dragut/a e alba cu pete de mai multe culori, ochi albastri, superb/a!
Va rog! Nu gasesc pe cineva de la scoala mea care sa il ea!
Mie asa mila de ea, eu nu am voie sa o iau! Poate vi se pare stupida intrebarea dar nu stiti cat de EXTREM de mult iubesc animalele! Deci nu am cuvinte pentru cat le iubesc!
Daca puteti raspundeti la intrebare si dati-mi un mesaj cu id-ul vostru sa vedem cum facem.Nu am de gand sa il/o las acolo.
Macar sa ma ajutati cu ce as putea face sa o ia cineva.
Ma gandeam dupa ore sa o iau la mine acasa, sa o spal, sa ii dau de mancare, apoi sa ii fac un culcus(o cutie sau ceva cu o paturica cu bol de mancare si apa acoperit si cu multe paturi si sa eu pun acolo unde sta ea pana gasesc pe cineva care sa o ia). Sau asta as putea face de azi, pentru maine si sa iau pe toate in geanta. P. S Nu am voie sa o tin in casa
Dar va rog si alte idei!
Multumesc!

1 răspuns:
| Ingerasull99 a răspuns:

As fi luat-o eu, dar motanul meu e foarte gelos.Incearca sa vb cu cineva de la un petshop poate o vor lua ei sa o dea cuiva care vrea pisica.