| BiBiabiii a întrebat:

happy Voi avea o catelusa husky si inca nu ma pot decide ce nume sa ii dau happy.Imi puteti spune niste nume de catei? puppy dog eyes Funda! :*

Răspuns Câştigător
| ta5232545 a răspuns:

OOdoo catelusa husky. smug iubesc rasa asta. Despre nume... pai : Sindy, Ely, Cleo, Emmy, Emma, Biby, Didi, Jany, Geny, Jessie, Jolly... smug

| BiBiabiii explică (pentru ta5232545):

Mersi :*! Poate voi pune unul dintre acestea :*!

4 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Pe catelusa mea o cheama Trixie puppy dog eyes, dar si Sophie si Maya am vazut ca sunt populare in randul cateluselor happy

| NuuyyMayyyy a răspuns:

Luna

| AlaBalaPortocala123 a răspuns:

Hei! Pai uite cateva: Misha, Ella, Dona, Sasha, Linda(stiu e putin aiurea). Mai multe nu stiu, fundita? puppy dog eyes