| alinutzy19 a întrebat:

Voi de unde va-ti luat cainii bichon maltez si cu cat? cunoasteti pe cineva care mi-ar putea vinde un bichon cu carnet de sanatate deparazitat intern si extern cu microcip si pasaport care sa transporte in maramures [baia-mare de preferinta]si la un pret de cam 600 ron sau un pic mai mult? FUNDITA + VOT

2 răspunsuri:
| Ionela256 a răspuns:

Daca vrei, iti pot da un numar de telefon al unei doamne ce vinde caini si ii da cu carnet de sanatate.etc.toate cele 0740497967(Maria Filimon)

| alinutzy19 explică:

O sa iti dau si fundita catalina doar vreau sa si sun la acest nr ca sa aflu daca ma ajuta