| SandraMikyZu a întrebat:

Vreau sa adopt/cumpar prin vara un pui de Yorkshire Terrier baiat...si sa fie micut. Stau in timisoara...nu stiti de une as putea sa iau sau sa adopt? si cat costa?

PS: vreau in vara pentru ca vreau sa am timp sa-l dresez si sa stau cat mai mult timp cu el

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Eu mi luat acum 4 luni unul de la o doamna care se ocupa cu cresterea lor si am dat 750 lei-daca vrei detalii iti trimit mesal pe privat cu id-ul meuhappy

| MontanDewDarkBerry a răspuns:

Ciao Sandra... cf?

| SandraMikyZu explică (pentru MontanDewDarkBerry):

Asteptraspunsuri la intrebari...si mai raspund la unelelaughing tu?