| kaTTsu a întrebat:

Vreau sa cumpar un caine husky
, Baiat sau Fata? Si de ce?

9 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Baiat,deoarece scapi de grija nasteri unor corcituri...

| Buburuzăăăă a răspuns:

Eu zic ca un baiat (mascul). Deoarece e mai jucaus, nu-ti va face puii. Va fi singur vei avea mult timp pentru el si cum a spus un comentator ca are ochii mai stralucitori e adevarat si blana mai pufoasa mai deasa. Femelei ii va cadea cate putin blana in timpwinking Fundaa?

| angel69lover a răspuns:

Parerea mea e sa-ti iei mascul (baiat), nu vei avea probleme cu pui(corcituri)+(in caz ca o va fi femea si se va imperechea cu vreum maidanez de pe strada) deci parerea mea ar fi sa-ti iei mascul, si masculii au ochii mai stralucitori!
funda :* te rog

| AdiMrr a răspuns:

Pai si fata si baiatul au defecte. Baiatul, cand face pipi o sa iti stropeasca peretii. La fetita o sa te confrunti cu niste mici probleme o data toamna si o data primavara. Ea se curata singura deci nu o sa te trezesti cu sange pe pat. Cel mai bine este sa iei fata, ele sunt mai cuminti.

| Joker1305 a răspuns:

Fata deoarece la un momendat o sa nasca big grin si o sa ai mai multi caini deci o sa fie mai bine happy Funda? big grin

| kaTTsu explică (pentru Joker1305):

Nu caut sa fac bani de pe urma cainelui, implicit nu caut sa faca pui, caut un caine cu care sa ma joc, sa ma misc, sa ma distrez, sa il respect si sa ma respecte, de aceea am intrebat ce ar fi mai indicat, fata sau baiat.

| Joker1305 a răspuns (pentru kaTTsu):

Aaaa pai dc nu ai zis asa laughing eu nu ma refeream sa vinzi caini, daca vrei sa te distrezi iti recomand Baiat atunci happy este mai energic, mai activ, o sa te distrezi sigurat cu el happy si poate il dresezi si atunci o sa fie si mai misto big grin

| westie21 a răspuns (pentru kaTTsu):

Ia.ti orice ar fi. daca il vrei sa il iubesti catea sau catel tot aia e. si daca iti iei catea, nu iti fa griji, ca sa ramana gestanta ia mai mult de 4 minute. gandeste-te undeva la 15-20. asa ca...chill. s eu am catea si e ok.

| Politaiu a răspuns:

Baiat, fiindca unei fete i se va face de imperechere si nu cred ca ai un vecin care are o husky si o sa te enerveze! Funda?