| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o pereche de testoase. Problema este ca eu am 15 ani si vreau sa imi cumpar aceste animalute din bani mei, momentan am bani doar pentru o testoasa. Este problema daca le cumpar pe rand (luna aceasta una iar luna viitoare alta)?

Răspuns Câştigător
| Eu2208 a răspuns:

Nu este o problema! A avut o prietena o testoasa si s-a gandit ca poate sa mai cumpere inca una si sa aiba pui, asa a facut si au avut 3 pui de testoasa

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Eu2208):

Si in cat timp a avut pui?

| Eu2208 a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Imi pare rau dar nu stiu in cat timp... Dar puteti sa cautati pe internet
Multumesc pentru funda!

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Eu2208):

O meriti din plin. Vrei sa fim prieteni pe TPU?