| sanziana19 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un catel de talie mica,pichinez, bichon, dar nu dispun de multi bani.sunt din ramnicu valcea, oras dragasani

Răspuns Câştigător
| TurcoaicaTa a răspuns:

Eu iti recomand un pichinez am avut si eu e usor de intretinut si sunt foarte jucausi :Xlove struck:X si mai ieftini decat bichoni

3 răspunsuri:
| elenalalabianca a răspuns:

Ti-as recomanda un bichon, eu am unul de 2 ani dar trebuie sa stii ca racesc foarte repede, nu au voie carne si nu rezista sa doarma afara

| sanziana19 explică (pentru elenalalabianca):

Si cu cat l-ai luat tu? la pret ma refer ca asa am gasit si eu dar sunt scumpi rau

| sanziana19 explică (pentru elenalalabianca):

Si pichinez de ce nu recomanzi? eu am avut un pichinez si nu am avut probleme cu el