| AnutZa_8646 a întrebat:

Vreau un sir de culcruri care s-ar putea de facut in timpul liber...

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Citește ce i-am scris acestei fete, toate răspunsurile date de mine :
http://www.TPU.ro/......ice-ul-pe/

Deci recomandarea mea este să îți descarci teoria de la softul Open Office și softul Open Office, și softul Libre Office și să te apuci să lucrezi cu softul Libre Office, (cred că ei i-am scris greșit Libra în loc de Libre), numele corect este Libre Office.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Exercitii de ortografie si ceva gramatica a limbii romane rolling on the floor

| BeatriceBiaa a răspuns:

Depinde de ceea ce iti place sa faci si varsta pe care o ai.
Poti sa faci sport, dans, sa te inscrii la diferite activitati. sunt o multime de lucruri pe care le-ai putea face in timpul liber important este sa faci ceea ce iti place deoarece vei avea rezultate si o anumita satisfacie!