| hapy a întrebat:

Yorkshire terrier se creste greu? Mi-ar place unul mic de companie!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Uite aici cateva lucruri care trebuiesc stiute :

http://www.petz.ro/animale-de-casa/Caini-Rasa-Yorkshire-Terrier-99.html

| User a răspuns:

Ce e aia?:O

| tee a răspuns:

Din cate stiu eu nici un caine nu se creste greu, mai ales cand e asa mic si nu necesita prea multa mancare. Dar ca orice caine are nevoie de dragoste si de atentie, de plimbari si de joaca in aer liber. Iar cand se imbolnaveste are nevoie de si mai multa atentie, doctor si medicamente.
Eu am un metis ciobanesc care este foarte mare si ar manca non-stop. Singura problema e ca face multe prosti si de doua saptamani este pedepsit la lant, pana se cuminteste, daca asta se va intampla vreodata.
Eu zic sa iti iei daca iti place.

| Sasha_3991 a răspuns:

Roade, Roade si iarasi roade
Latra daca este lasat singur si 5 minute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e usor de crescut si de dresat si cand i mic e mereu voios si jucaus.

| rationality a răspuns:

Eu am unul de 3 luni si este cam bolnavicios si se creste cam greu...

| hapy explică:

As vrea sa aleg intre catel si pisica in locul fetei mele care este an1 laASE! ati inteles acum?