| quake a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste caini mari de paza dar si de companie

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Ciobanesc german, husky, rotviller, boxer, bulldog, Ciobanesc Australian, Kuvasz, Akita, Ciobanescul Belgian, Beauceron, Ciobanescul Olandez, Ciobanescul de Shetland, Doberman, Dalmatian, Golden Retriever, Brac german, Bull Terrier, Chow-Chow, Collie, Dog German, Labrador, Shar-Pei

Cam atat stiu unii cred ca i-am scris gresit laughing

Bafta

6 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Poti alege unul dintre astia:doberman,ciobanesc german,dog german,boxer,cane corso,amstaff, shar pei,rottwiler,dog argentinian,chow chow, ciobanesc de berna, akita

| smile20000 a răspuns:

Chow chow femela! daca cineva strain este la poarta vine si te latra dar daca vede ca te intelegi cu stapanul te poti juca cu el

| wekinzsianimale a răspuns:

De obicei cini de paza sunt mari si nu sunt tinuti in casa dar pe siteu : www.infocaini.ro scrie ca rasa : chow chow de de comanie de casa si de paza. Pentru alte detalii sa intri pe situl info caini.pa

Răspuns utilizator avertizat
| bubudeeabubu a răspuns:

Cainele de vanatoare si ciobanesc.