| karamelo12 a întrebat:

Ziceti-mi va rog un metin care cresti foarte repede raspunsu cel mai bun primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Metin 2 fun

8 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Stai in ploaie!

| мαяdυк a răspuns:

Eu iti recomand candylongju, pe care joc si eu.este un sv super tare faci lvl 90 in 5-8 ore acum s-a schimbat si armele au o forma cu totul noua lvl max e 127, nu mai stiu exact dar parca inregistrarile romanilor au fost inchise insa te descurci tu nu e mare lucru sa iti schimbi ip-ul cand vrei sa faci conthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://kingmt2infoormatii.weebly.com/ intra aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinul www.metin2u1u1.net la mt asta la lv 90 cresti la amazoane

| Allexutza99 a răspuns:

Incerca HammerMt2 te da lvl 255 din prima!

| Soryy a răspuns:

Candylongju...Server italian.dar cresti f bine.ratele sunt de 200% toate...iar in primele 7 zile de joc ai un bonus de 50% exp.nu se compara cu niciun metin` de pana acumwinking. merita incercat.winking

| AnKa1997 a răspuns:

Metin2 GX il joc si este super tare

| AnKa1997 a răspuns:

Metin2 Gx incearcal e tare