| AvalohAlyn a întrebat:

1.Cum imi pot face pagina(pagina cu o anumita tema,subiect etc) pe facebook? Si cum pot atrage mai multi utilizatori,fani, oameni interesati cu subiectul paginii?
2.Dar blog? Unde imi recomandati sa imi fac blog? Cum sa atrag oamenii sa vizioneze si sa citeasca blogul?
De exemplu la facebook sa dea lumea LIKE si sa primeasca informatiile,subiectele,pozele si toate cele dupa ce s-au abonat?

Stiti ceva site-uri in domeniu,care te ajuta,pentru succesul unui blog/pagina de facebook?

PS:Nu vreau neaparat succes,sunt curios doar si incerc, vreau sa transmit mai mult un mesaj cu articole frumoase.

Merci mult

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uyiYraE10D8
Cat despre atrasul la pagina ...Hmm.Depinde si subiectul. Daca faci despre o vedeta, devine cunoscuta pagina ta.Dar nu neaparat despre vedete, chiar despre orice, doar s-a fie bun.La pagina poti crea o reclama, ca s-a devina mai cunoscuta.Dar pentru asta trebuie s-a platesti 35 de lei pe luna.Toate cele bune.
Fundita?

| AvalohAlyn explică (pentru Park1Suin):

Multumesc.Cu mare drag.

2 răspunsuri:
| ale153 a răspuns:

Cel mai usor mod de a atrage oameni e sa iti inviti prietenii si sa postezi cat mai des