| anonim_4396 a întrebat:

A ajutat pe cineva uleiul de ricin sau barbieritul la indesirea barbii? Sau sunt doar povesti

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta intr-adevar la stimularea cresterii parului insa nu stiu daca si pentru barba, insa poti incerca dar sa ai grija sa nu dai pe la sprancene sau in alte zone caci iti va creste parul exagerat de mult.

1 răspuns:
| xXIsabelaXx a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun, eu ma dau cu el pe par dar si pe gene, cresterea parului/genelor... va fi mult mai rapida(dar pe gene si pe sprancene te poti da in fiecare zi, pe cand pe cap nu poti decat cand iti faci baie)