| ReignForest a întrebat:

A comandat cineva de pe baduglobal.ro? Vreau să comand colier cu pandantiv cu medalion h20, dar nu stiu dacă site-ul e bun. Am văzut că se poate plăti plata la livrare și cu lei românești, merită. Ar fi rezistent colierul sau se inegrește?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aceste "bijuterii" sunt ieftine, fiindca sunt facute pentru ocazie (doar cateva folosinte si pe durata scurta).
Daca vrei ceva rezistent, atunci cumpara ceva din aur sau platina. happy

Răspuns utilizator avertizat