| Jigokunokishi a întrebat:

Salut! Vreau că îmi comand o pereche de pantofi și voiam să știu dacă site-ul doctormartensromanla.com este un site sigur, deoarece plata se poate face doar cu card și nu vreau țeapă.
Ați comandat vreodată de pe acest site?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca idee eu nu as cumpara niciodata pe un site care nu are date de contact despre firma care comercializeaza produsele.

| MotoBlitz a răspuns:

Salut! La cum arată site-ul clar este o excrocherie. Nu recomand niciodată acest site, plus ca se vede cu ochiul liber ca e site de țepari. Cauta si tu pe Deichmann, ePantofi, si site-uri din astea populare care să îți permită plata la curier (ramburs). Succes in găsirea unei perechi frumoase de pantofi! Ma bucur că m-ai există persoane care apreciază stilul elegant.

| RafaelBogdancr7 a răspuns:

Da, am comandat o pereche de nikes si mi-a venit o cutiuta de chibrite care costa 350 de lei big grin Funda?