| Alex_6197 a întrebat:

A mai configurat cineva manual samsung gt-b3210 (corby txt) pentru webnwalk?
va rog sa-mi spuneti si mie cum se fac setarile. am sunat la relatii cu clientii si mi-au spus ca telefonul nu este compatibil cu webnwalk si ca trebuie facuta manual configurarea. momentan nu pot sa ma duc la ei, asa ca apelez la voi. daca stie cineva il rog sa ma ajute. thxhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti configura daca nu au ei setari. Nu este ca un pct de acces cum e la Vodafone. Am incercat si eu si manual si crede-ma ca la toate telefoanele faceam setarile manual si am avut ceva. Nu stiu ce sa spun ce solutii sa iti dau. ia o cartela de Orange si foloseste wap unlimited e cel mai bun si e 3 euro si ceva pe luna

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_6197 explică:

@catalingti
le0am facut eu manual. le-am dat de cap. daca le vrei pmwinking