| Bernoullie a întrebat:

AAA moor. Cand deschid counter striku apare asa : COuld not launch game. Only one instance of this game can be run at a time. Ce pot sa fac? Avand in vedere ca nu mai am nici un cs deschis.

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Intra in task manager cu ctrl+alt+del si dai la ramura "processes" si acolo cauti precesul care ruleaza si crezi ca ar putea fi cs si ii dai click dreapta>end process.Eu aveam google chrome inchis si cand intram in task manager era deschis procesulhappy deci s-ar putea sa ai ai tu problema astahappy

| Emilian_Cosmin_1994 a răspuns (pentru Ady00pk):

Multumesc, si mie mi-a aparut asa si m-ai ajutat foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am niciun raspuns pentru ca nici mie nu mi-a venit unu in cap

| AdamLevine a răspuns:

Desi nu mi sa intampla asta nici odata mi s-a parut ciudat...nu a fost mare chestie dar folositro ggwinking