| cr1571n3l a întrebat:

Acest Calculator chiar are pretul asta atat de mic si e atat de performant : http://www.altshop.ro/......15291.html
? nu cred ca are mai ales intel core 2 duo si 3 gb ram si doar 516.00 ron

Răspuns Câştigător
| ThePwner a răspuns:

Este dar la capitolul video este foarte prost!
+ ca sursa la piesele astea cu o putere asa mica e suprainarcata si nu o sa poti sa schimbi piesele cu altele mai performante in timp!

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

In primul rand are 2gb de ram si nu vad ce ti se pare asa performant la el? in afara de proc nu are nimic + ca are video si audio integrate, deci atata ii este pretul. Nici macar banii aia nu-i merita