| printesatha69 a întrebat:

Acum 4 saptamani am visat o femeie care manca un mar,eu in vis ma plimam cu o trasura iar cand m-am intors unde era femeia,ea a murit, dar nu i se vedea fata((era intunecata). Saptamana urmatoare a murit mama verisoarei mele(mama avea 36 de ani, nu suferea de nicio boala). Dupa inmormantare(eu nu am vazut-o in cosciug deloc ca nu am fost acolo.Acum cateva zile am visat ca sunt inchisa intr-un laborator si ca singura iesire e sa deschid o trapa cu ajutorul unui cod pe care numai tatal meu il stia, dar nu aveam telefon sau orice alt aparat cu care as fi putut sa-l contactez si cumva mi-am pierdut viata in laborator si am ajuns intr-un film de groaza.eu nu ma uit la asa ceva.Ce inseamna toate astea?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Se poate sa fie doar o simpla coincidenta, dar ar putea fi si ceva serios, s-ar putea sa fi un fel de clarvazator, insa sa nu iti intre asta in cap, pana nu ai dovezi serioase, si fapte concrete.
Se poate ca amandoua sa fi fost doar vise, fara nici un sens, dar se poate si sa insemne ceva.
Fi atenta la lucruri de acum...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă absolut nimic. Sunt simple vise. Asta dacă nu ai avut în trecut un vis, iar peste câteva săptămâni să trăieşti un moment din acel vis, fix aşa cum a fost. Atunci pot însemna ceva şi trebuie să fii foarte atentă.

| printesatha69 explică (pentru anonim_4396):

Pai ba da...intr-o zi s-a mutat o femeie de pe strada, iar eu am visat ca casa ei va fi demolata, iar a doua zi chiar asta s-a intamplat era doar curtea ei fara casa.

| rutanklan a răspuns:

Inseamna ca anul asta ia Barca titlul.

| Quanah a răspuns:

Visele se "auto-programeaza". Te culci cu gandul la ceva, si de aici pornesc visele. Sau sunt temerile tale. Stiu ca o sa sune ciudat, dar du-te si vorbeste cu un preot. Vei vedea ca doar asa te vei calma si n-o sa mai ai cosmaruri happy

| printesatha69 explică:

Mi-a fost foarte frica si tipam, dar nimeni nu auzea

| printesatha69 explică:

Multumesc mult

| printesatha69 explică:

Sa stiti ca partea cu moarte mamei a fost in realitate chiar maine ii face pomana de 40 de zile

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Pai nu stiu, eu nu cred in vise, dar poate pare cas skizolaughing dar cred ca am puteri paranormale, de obicei ma gandesc la cineva si ma suna sau atunci vine si el si astea, sau ma gandesc la un lucru si in momentu urmator cineva vorbeste desore asta,

| Chunji a răspuns:

In cartea mea de vise spune asa: se zice ca visul acesta iti vesteste ca te afli in primejdie. e posibil sa ai niste probleme de sanatate. visul ar putea sugera si niste reusite in afaceri la serviciu, mai ales daca vezi in acel laborator multe instrumente si milte aparate. big grin