| anonim_4396 a întrebat:

Acush trebuie sa implinesc 16 ani.
Stiu ca o sa suna cam prostesc si cam amuzant dar va rog ascultati, poate ma puteti ajuta.
Povestea suna cam asa: acum 3 zile cand m-am trezit dimineata, m-am trezit cu sperma in chiloti iarasi peste 2 zile de atunci cand m-am trezit iarasi am gasit sperma in chilotiii... ce as putea sa fac sa nu ma mai trezesc dimineata cu sperma in pantaloni?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Devii barbat, mai! Si vezi ce visezi noaptea.Si asta este cauza de te uzi in chilotei.

| Agradável a răspuns:

Sa nu te mai uiti la filme porno inainte de culcare!

| Symonutzu a răspuns:

Sa nu te pre gindesti la fete sexi sau ceva de genul ista

| CosmicKarma a răspuns:

Se cheamă poluţie nocturnă. Caută pe net şi ai să vezi despre ce este vorba happy

| Jock3r99 a răspuns:

LoL! Ai trecut de pubertate, e cam normal! laughing Nu ai ce face...

| raishka a răspuns:

De e e pusa intrebarea asta la "informatii utilitare"? rolling on the floor