| ɮʟօռɖɖα a întrebat:

Acush este ziua mamei mele si nu stiu ce sa-i iau. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Zi-ne citi ani face! Sau. lasa. Nu conteaza, e mama. Comanda-i un tort in forma de inima pe care sa scrii simplu: La multi ani, mama!

| ɮʟօռɖɖα explică:

Doar un parfum? Nu e cam putin? Nu conteaza banii.

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza_6507 a răspuns:

Trebuie sa fie un cadou facut din inima, nu doar de dragul de a spune ca ai facut un cadou.Mamele (majoritatea) prefera mai degraba o felicitare frumoasa facuta de tine decat un cadou scump.Insa, daca vrei sai oferi ceva mai mult ii poti cumpara ceva c si-a dorit dintodeuna si nu a avut.Incearca sa o descosi insa cu atentie ca sa nu se prinda.

| Alifie a răspuns:

Comanda ceva frumos d la Avon. un parfum, o geanta, un lantisor.sau ii faci u cv .practic.gestul conteaza e de ajuns si un buchet de flori:angrytufanelele sunt foarte frumoase toamna:X:X)

| dizzyizzy a răspuns:

Un parfum thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune un puchet de flori dar pentru mama ta cred ca gestul conteaza asa ca cumparai un buchet de flori chestul conteaza. La multi ani din partea mea Cristina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai un tort ar pute sa insemne mult pentru ea!