| Rose_7509 a întrebat:

Ajutati-ma. cu o compunere.Va rog din suflet. Cerintele: Redact o comp in 10-15 randuri in care sa relatezi o calatorie (reala, imaginara) intr-o tara europeana. In comp trebuie: Sa prezinti pe scurt, calatoria in aceasta tara, sa-ti exprimi opinia despre obiectivele vizitate, sa ai un continut adecvat cerintei formulate. Dau funda primului care mai ajuta 8-)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, asta ai citit, cap coadă?
Pa, pa.

| DarQueen a răspuns:

Mda, nu se fac teme pe TPU, deja mi-e silă să mai scriu asta!